Služby

Ktére vám nabízíme.

Prodej nemovitostí

Prodáváte nebo hledáte nemovitost? V tom případě jste u nás správně! Celým procesem vás rádi provedeme a vše zařídíme za vás.

01

Pronájem nemovitostí

Samozřejmostí je i zprostředkování pronájmu nemovitostí. Ať už tedy hledáte pronájem nebo chcete pronajmout vaši nemovitost, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré úkony zařídíme za vás.

02

Právní servis

Nájemní smlouva, předávací protokol, kupní smlouva, smlouva o depositní úschově, vklad do KN a předávací protokol pro nás nejsou žádný oříšek. Veškeré smlouvy pro nás zajištuje advokátní kancelář.

03

Prohlídky nemovitostí

Zprostředkování prohlídek nemovitostí můžeme díky naši časové flexibilitě téměř kdykoliv. Obraťte se na nás a rezervujte si prohlídku.

04

Ocenění nemovitosti

Zajistíme potřebné znalecké posudky a vytvoříme tržní odhad ceny vaší nemovitosti.

05

Profesionální fotografie

Ať už prodej nebo pronájem vaší nemovitosti potřebuje kvalitní fotky, které vytvoří důležitý první dojem. Profesionálně nafotíme vaši nemovitost.

06

Vyřešení pozůstalosti

Prodej nemovitosti z dědictví zařídíme za vás! Obraťte se na nás s vyřešením pozůstalostí a zajistíme tržní odhad i prodej vaší nemovitosti.

07

Zajistíme nejvýhodnější financování

Společně vybereme nejlepší řešení financování pro váš nový domov. Poradíme, jak financovat hypotéku i tehdy, když nemáte vlastní úspory.

08

Geodetické služby

Zaměření skutečného stavu stavby nebo rozparcelování pozemku nechte na nás! Zjistíme všechny inženýrské sítě a vyhotovíme geometrický plán.

09

Oddlužení nemovitosti

Obrátit se na nás můžete i s exekučním vypořádáním. Svěřte nám jednání s věřiteli a vaši nemovitost odlužíme raz dva.

10

Zajistíme průkaz PENB

Vaši nemovitost opatříme energetickým průkazem se zařazením do tříd A až G. Nedělejte si starosti s průkazem energetické náročnosti budovy a nechte to na nás.

11

Odměna za tip na nemovitost

Znáte někoho, kdo bude prodávat nebo již prodává byt, rodinný dům, pozemek či jinou nemovitost?